Suo - Mires and peat vol. 70 no. 2-3 | 2019

Juhani Päivänen: Maan- ja hengenviljelyn onnistunut yhdistelmä 1700-luvun Suomessa.
  • Päivänen, ORCID ID:Sähköposti juhani.paivanen@helsinki.fi
Leila Korpela, Sakari Sarkkola, Tapio Lindholm & Harri Vasander: Suoseuran ja metsäylioppilaiden retkeily Pohjois- Saksan kosteikkoviljelykohteille 15.–20.9.2019.
  • Korpela, ORCID ID:Sähköposti leila.korpela@luke.fi
  • Sarkkola, ORCID ID:Sähköposti sakari.sarkkola@luke.fi
  • Lindholm, ORCID ID:Sähköposti tapio.lindholm@ymparisto.fi
  • Vasander, ORCID ID:Sähköposti harri.vasander@helsinki.fi
Tapio Lindholm, Raimo Heikkilä & Harri Vasander: Suoluonnon tutkimista suomalais-venäläisenä yhteistyönä.
  • Lindholm, ORCID ID:Sähköposti tapio.lindholm@ymparisto.fi
  • Heikkilä, ORCID ID:
  • Vasander, ORCID ID:Sähköposti harri.vasander@helsinki.fi
Niko Silvan, Sakari Sarkkola & Raija Laiho: Rahkasammalbiomassa ja sen korjuuseen soveltuvat suot Suomessa.
  • Silvan, ORCID ID:Sähköposti niko.silvan@luke.fi
  • Sarkkola, ORCID ID:Sähköposti sakari.sarkkola@luke.fi
  • Laiho, ORCID ID:Sähköposti raija.laiho@luke.fi

Rekisteröidy käyttäjäksi
Paina tätä linkkiä Suo-lehden käsikirjoituksen tarjoamis- ja seurantajärjestelmään (OJS) kirjautumiseen.
Kirjaudu sisään
Jos olet kirjautunut käyttäjäksi, kirjaudu sisään tallentaaksesi valitsemasi artikkelit myöhempää käyttöä varten.
Ilmoitukset päivityksistä
Kirjautumalla saat tiedotteet uudesta julkaisusta.


Valitsemasi artikkelit